Святкуємо свято Миколая

Учні 5 класу на чолі з класним керівником Бойко К.В. підготували святкову лінійку з нагоди свята Миколая.

За проханням мецената школи Сторожука О.М. Святий Миколай подарував втіху, море радості і солодкі подарунки нашим учням.

Свято Андрія

Свято Андрія Первозванного – це не тільки релігійне свято, але й народне. Воно.з'явилося дуже давно, в народі ще це свято називають Калита.

Відеоролик : "Світ професій дитячими очима"

У рамках виконання програми професійної орієнтації на 2017-2020 рр. проведено конкурс , в якому прийняли участь учні  11 класу нашої школи  на чолі з відеорежисером Мамулою  Миколою. Відзнятий відеоролик "Професія фермера" зайняв почесне перше місце . Вітаємо преможців!!!

6 грудня - День Збройних Сил України

Україна понад усе!

Під таким гаслом відбулася святкова лінійка, приурочена Дню Збройних Сил України, підготовлена класним керівником Музикою Г.В. та учнями 8 класу.

Всеукраїнська інформаційна кампанія "Дякую Захисникам"

З 23 листопада по 06 грудня 2018 року проводилась кампанія з метою популяризації служби у Збройних Силах України, формування позитивної суспільної думки про українську армію, підвищення морально-психологічного стану військовослужбовців, а також сприяння патріотичному вихованню дітей та молоді України.

У рамках кампанії в школі  проводились акції: «Малюнок на фронт», «Вірш захиснику», «Лист герою»  з подальшою передачею дитячих робіт воїнам АТО.

Учні молодших класів прийняли активну участь в конкурсі малюнків, а учні середніх і старших класів писали листи та вірші на задану тематику.

Презентація книги Леушиної В.А. "Пам"яті нашій навіки"

Сьогодні у нас в гостях поетеса Жашківщини з презентацією своєї книжки, яка побачила світ і стала першою ластівкою спогадів про атовців, наших земляків. На організованій зустрічі (Мазурок С.І.) декламувалися вірші, як поетеси, так і учителів школи (Тушевська В.Г., Музика Г.В.). Гаслом цієї зустрічі став вислів: "Буде рідне слово, буде Україна, буде Україна - будемо і ми".

Жнива скорботи

Україна в 1932-1933 роках пережила страшну трагедію – Голодомор, який забрав мільйони людських життів. В цьому році заходи проходять під гаслом: "Голодомор - помста за свободу". Учні 10-11 класів переглянули художній фільм "Голодомор 33" (Загарія Я.В.), учні 8 класу - презентацію "Пам"ять про голодомор" (Тушевська В.Г.). Зворушливо пройшла виховна година в 4 класі (Полонська Т.В.).  Заключним етапом тижня була лінійку, яку провела Каналюк А.В. з учнями 9 класу.  

Незабуваємо про Героїв Небесної Сотні ніколи!

Згадаймо Майдан... До нашої школи завітав шанований гість, очевидець, сотник, учасник подій Революції Гідності Ремез Анатолій Миколайович. Зворушливо та змістовно проведено зустріч, на якій діти декламували вірші із книги "Солоний Хрещатик, Небесна Сотня". Затамувавши подих, зі сльозами на очах, діти слухали спогади гостя. Вшанували пам"ять Небесної сотні хвилиною мовчання.

Протягом тижня проводились виховні години (Паращук Н.В. 6 клас), уроки пам"яті (Загарія Я.В.). В своїх серцях ми збережемо пам"ять про тих, хто віддав своє життя за те, щоб наша країна була незалежною. 

Тиждень безпеки дорожнього руху під девізом     "Молодь за безпеку дорожнього руху"

З 12 по 18 листопада 2018 року  силами шкільного парламенту проведено Тиждень безпеки дорожнього руху. Організовано конкурс дитячих малюнків, розроблено пам"ятки і буклети, проведено практичні заняття "Дитина-пасажир" та "Я - пішохід". Учні старших класів мали змогу попрацювати з дітьми молодших класів щодо безпеки дорожньго руху. Заключним етапом було проведення відкритого уроку вчителем основ здоров"я Мазурок С.І. "ДТП, види ДТП, допомога під час ДТП".

Всесвітній день відмови від куріння

16 листопада в школі пройшли ряд заходів до Міжнародного дня відмови від паління. Протягом тижня проводились виховні години, рейд-перевірка "Ні - шкідливим звичкам", конкурс карикатур на дану тематику. Учні 11 класу, працюючи над проектом "Ми - за здоровий спосіб життя" створили відеоролик про шкідливість тютюнопаління. 

Школярі стверджують, що вони мають чудове право - право на життя і здоров"я, тому вони обирають здорове та щасливе майбутнє, в якому немає місця шкідливим звичкам, зокрема палінню.

МО вчителів суспільно-гуманітарного циклу

12 листопада відбулося шкільне методичне об'єднання вчителів гуманітарного циклу. Музика Г.В. провела урок з зарубіжної літератури у 5 класі за темою : "Казка про мертву царівну і семи богатирях"

Тиждень української мови

З 05.11 по 09.11 2018 року проходив тиждень української мови.

Розпочався він лінійкою, на якій було оголошено програму тижня.

Класні об"єднання випустили стіннівки, присвячені Дню української писемності та мови. Бібліотекар школи Стогній Л.Л. оформила тематичну виставку, книжковий вернісаж науково-популярної, художньої літератури про українську мову. 

Крім того, класні керівники провели інформаційні хвилинки "Мово українська - гордосте моя", "Вшанування пам"яті Преподобного Нестора Літописцця - послідовника творців слов"янської писемності Кирила і Мифодія".

Також  учні 5-11 класів переглянули відеофільм "Біля витоків української писемності." Вчителі української мови провели святкову лінійку "Мово рідна, слово рідне", інтелектуальні ігри "Мова - диво калинова", конкурс на кращого читця-дикламатора "Лунай, величне наше слово".

У День українсько писемності та мови стартує ХІХ Міжнародний конкурс знавців української мови імені П. Яцика, в якому взяли участь учні 3 - 11 класів. А учні 9-11 класів стали учасниками традиційного радіодиктанту національної єдності. 

 

Прибирання шкільної території

9 листопада учнями нашої школи було проведено прибирання пришкільної території. Учні працювали завзято і дружно, адже так приємно, коли довкілля сяє чистотою і охайністю. Тож давайте не смітити і підтримувати належний порядок

Педагогічні читаня «Василь Сухомлинський у діалозі із сучасністю: дошкільна освіта – початкова освіта»

1 листопада на базі ДНЗ № 6 "Золотий ключик" м. Жашкова були проведені педагогічні читання "Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю: дошкільна освіта - початкова освіта". Педагоги нашого закладу відвідали заняття логопеда та математики з дітьми старшої групи ДНЗ. Підпалок Л.Л. та Жуніна І.О. виступили з доповідями по даній темі.

Педагогічна рада

31 жовтня відбулася педагогічна рада. На порядку денному розглядалися такі питання: про адаптацію учнів 5 класу (Жуніна І.О.), інноваційні форми роботи (Мазурок С.І.), запобігання булінгу в шкільному середовищі (Паращук Н.В.) та В.Сухомлинський  в діалозі із сучасністю (Підпалок Л.Д., Жуніна І.О.).

Відкритий урок основ здоров"я

23 жовтня вчителем Мазурок С.І. був проведений відкритий урок основ здров"я  "Безпека оселі"у 7 класі для колег шкільного методоб"єднання з суспільно-гуманітарного циклу. На уроці відпрацьовувалися  навички безпечного користування газовими приладами, пічним опаленням, засобами побутової хімії. Змістовно та цікаво використвувалися інтерактивні методи роботи.

Визволення України від фашистських загарбників

Був проведений тематичний урок в 11 класі учителем історії Загарією Я.В. "Україна пам"ятає подвиг солдата".

ІХ Міжнародний мовно-літературний конкурс імені         Т.Г. Шевченка

18 жовтня відбувся І етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка. У ньому взяли участь учні 5-11 класів. Мета конкурсу - вшанування творчої спадщини Кобзаря, виховання у дітей поваги до мови і традицій свого народу.

Пізнавально-розважальна програма "Козацькі забави"

В переддень свят Дня козацтва, Дня захисника України, Дня міста в школі відбулась пізнавально-розважальна програма "Козацькі забави", в якій взяли участь учні 9-11 класів. Кожна команда представила емблему, назву команди, девіз, пісню. Проводились вікторини "Чи знаєш ти історію українського козацтва" та козацькі розваги.

Нагородження вчителів нашої школи

В честь свята - Дня працівників освіти та за багаторічну сумлінну працю і професійну майстерність грамотами і подяками нагороджено вчителів нашої школи:Жуніну Інну Олександрівну, Каналюк Альону Василівну, Мазурок Світлану Іванівну, Курко Людмилу Миколаївну, Посєвіну Оксану Вікторівну,Чернишенко Наталію Вікторівну, Підпалок Любов Дмитрівну. Почесною грамотою управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації нагороджено вчителя української мови і літератури Бабій Олену Олександрівну.

День людей похилого віку

У цей погожий осінній день ми висловлюєм свою шану і повагу людям, які пройшли великий віковий і життєвий шлях. Учні школи привітали зі святом вчителів -пенсіонерів. Добро і милосердя єднають серця і душі людей.

100 років від Дня народження В.О. Сухомлинського

Традиційно у жовтні розпочався Міжнародний місячник шкільних бібліотек присвячений видатному українському педагогу-гуманісту, вченому зі світовим ім’ям В. О. Сухомлинському з нагоди 100-річчя від дня його  народження. В бібліотеці створена книжкова виставка літератури, проведений конкурс малюнків для учнів школи "Сторінками казок В.О. Сухомлинського".

 

Подарунок вчителям (11 клас)

Приємним моментом, з нагоди свята Дня вчителя, був вогник, підготовлений учнями 11 класу. Влучний гумор, жартівливі пісні та слова вдячності прозвучали в адресу педагогів.

День учнівського самоврядування в школі

Нарешті дочекались... Учні самостійно пробували себе в ролі адміністрації школи, учителів-предметників, класних керівників. Комісія шкільного парламенту заздалегідь розподіли обов"язки і вже з самого ранку взялись за роботу. День закінчився, але море емоцій, позитивного настрою та оптимізму ще відчувається у школі.

День вчителя

 У День всесвітній вчителям пошана,

Хай сила ваша буде нездоланна,

Хай люблять, поважають дуже діти,

Дарують вам і усмішки, і квіти!

4 жовтня в школі відбулося свято День вчителя "Вітаємо Вас, учителі!", Приємним сюрпризом для педагогів було привітанняна  керуючого ФГ "Степ" Сторожука О.М. На святі були присутні вчителі-ветерани.

Осінній ярмарок "Осінь урожайна, щедра, золота"

Вже традиційним в нашій школі стало проведення Свята осені та ярмарки. Спільно з батьками діти готувались до цього заходу. 

100 років від Дня народження В. О. Сухомлинського

"Людина починається з добра". 28 вересня з дітками школи проводилися уроки доброти присвячені 100 -річчю від дня народження педагога і письменника Василя Сухомлинського.

День захисту тварин

27 вересня були проведені уроки про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.

26 вересня - Європейський день мов

В 11 класі відбувся круглий стіл "Країни Євросоюзу".

Міжнародний день миру

Хай буде МИР віднині і довіку, хай буде МИР на всій нашій землі!!! 21 вересня відзначається міжнародний день миру. Наша школа зустрічала це свято флешмобом.

Олімпійський тиждень

З 10 по 14 вересня відбувся Олімпійський тиждень.Між командами дівчат та хлопців були проведені змагання "Веселі старти."

Нова Українська Школа в дії

Добра справа

Щиро дякуємо батькам за розуміння і підтримку, а діткам за докладені зусилля у збиранні яблук. В єдності наша сила!!!

Перший урок-вікторина у 3 класі

"Ми є діти українські, хлопці та дівчата,

Рідний край наш - Україна, красна та багата!"

1 вересня - День знань

2018-2019 навчальний рік оголошується відкритим.Бажаємо міцного здоров"я,впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань,адже вони це сила!!!

Серпнева конференція вчителів ОТГ

Готуємось до 1 вересня

Підготовка до опалювального сезону

В шкільній родині завжди тепло та затишно.

Підготовка до нового навчального року

Просторі та світлі класи чекають на своїх учнів.

Випуск - 2018

24 червня 2018 року на території Жашківського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 4 відбулося урочисте вручення атестатів про повну загальну середню освіту випускникам закладу та святковий концерт.

Табір - 2018

Тиждень права

Згідно листа Управління освіти і науки  від 04.06.2018 № 02/11-02/1545 на виконання Плану заходів щодо проведення тижня правових знань в Черкаській області з нагоди річниці прийняття Конституції України, наказу відділу освіти № 467 від 06.06.2018 р. в школі проведено:

·        * прес-конференція «Мої права»;

·        * конкурс плакатів «Права очима дітей»;

·        * виставка літератури «З правової скарбнички»;

 

·        * конкурс малюнків на асфальті «Права дитини»

6 червня - похід до молитовного будинку

Діти здійснили морську подорож у формі розваг, виготовлення сувенірів, цікавих історій, рухливих ігор, вивчили пісню про моряків. Заключним етапом подорожі були подарунки.

5 червня - подорож за маршрутними листами

Діти відвідали такі станції:

1. Перегляд кінофільму "Гетьмани України"

2. Психологічний тренінг "Будьмо знайомі"

3. Спортивні ігри та розваги

4 червня - конкурс на кращий курінь Козацької держави

Діти довго готувалися до цього свята, тому визначити переможців журі було дуже складно. Перемогу розділили в трьох номінаціях: "Козачата" - за змістовність, "Соколята" - естетичність, "Стрільці" - оригінальність.

1 червня - День захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. 
Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

День прикордонника

27 квітня відмічається 100-річчя утворення прикордонної служби України. З нагоди цього свята на міському стадіоні імені Ю.Гагаріна відбулися змагання юних прикордонників. Активну участь взяли учні нашої школи. В змаганнях ми здобули гарних результатів. Отримали 3 грамоти. На завершення змагань всі смакували смачною кашею, яку приготували учителі разом з дітьми.

Останній дзвінок

Школу скінчили та линемо знову
В дзвінкоголосий і радісний рій.
В школі так щиро сміятися вміли,
Рішення легко приймалися в нас.
Впевнено всі ми до мрії летіли...
А повернутись не сила й не час...

Тиждень безпеки дорожнього руху

Будьте пильними та дотримуйтесь правил дорожнього руху!

Випуск в 4 класі

У понеділок, 21 травня, відбувся випускний ранок 4 класу. Учні, разом зі своєю наставницею, першою вчителькою Кузьменко О.В., підготували чудове свято.

Дарували всім квіти і свої усмішки. Співали веселі й водночас сумні пісні, бо зовсім не хотілось школярам залишати свою вчительку. Свято вдалось на славу!

Свято  Букваря

День вітання і прощання –
Свято перших букварів,
Перша сходинка зростання
Для найменших школярів.

21 травня класовод Поліщук О.І. провела свято "Прощання з Букварем"

День Європи

З 16 по 18 травня в школі проведено ряд заходів до Дня Європи в Україні. Це і виховні години, конкурс малюнків на асфальті,  презентація  класних газет "Я малюю Європу", виставка та перегляд літератури по темі " Європа в моєму серці", круглий  стіл для старшокласників: "Європа багатогранна", створення та перегляд презентації :"Ми європейці".

16 травня  класний керівник 7 класу Музика Г.В провела виховну годину "Сто метрів до Європи". Учні ознайомилися з історією Європейських держав,взаємовідносинами Євросоюзу з Україною.Діти відповідали на запитання вікторини,"відвідали" валютну біржу. Дізналися,що захист прав людини - головне завдання Євросоюзу,тому що Європа - юатьківщина багатьох народів.

Палієнко Г.pdf
Adobe Acrobat Document 199.2 KB
Виховна година.pdf
Adobe Acrobat Document 260.5 KB

День вишиванки

Знати свій народ – це знати мамину пісню,яка посіяла в душу дитині зернята добра, це знати і не забувати батьківську хату, стежину до школи, бабусину вишиванку, забуту і розтоптану жорстоким часом . А вишиванка  споконвіку була для українців не просто одягом, а оберегом, символом  здоров’я,  краси, щасливої долі і родової пам’яті. Сьогодні  ми повинні знати свої корені та думати про те, без чого не мислиться жоден народ: народні звичаї,традиції,обереги, символи…Вишивка – це схвильована розповідь про думки та почуття людини, поетичне осмислення життя, світ натхнених образів, що сягають своїм корінням далекого минулого.

День сім"ї

В нашій школі заплановано та проведено ряд заходів до Дня сім"ї. 

Цивільний захист

15 травня відбувся День цивільного захисту. Була проведена навчальна евакуація, змагання між учнями 9 та 10 класів, тренувальне надання першої медичної допомоги.

День матері

Матусю рідненька,найкраща,єдина...Такими словами розпочалася святкова лінійка приурочена до Дня матері,яку підготували учні 5 класу під керівництвом Паращук Н.В.

У 2 класі класовод Підпалок Л.Д. провела свято матері під назвою "Добре мамо, що ти є, тепле сонечко моє"

День Матері.pdf
Adobe Acrobat Document 138.9 KB
я вдячний Богові за матір.pdf
Adobe Acrobat Document 127.2 KB
Документ Microsoft Word.pdf
Adobe Acrobat Document 197.8 KB

День Перемоги

7 травня під керівництвом учителя української мови і літератури

Тушевської В.Г. була проведена лінійка "Хай вічно горить вогонь пам"яті", присвячена Дню Перемоги. У ній взяли участь учні 2, 6 та 7 класів. Діти та вчителі вшанували пам"ять про тих, хто загинув на фронтах Другої світової війни, принесли слова вдячності живим.

Тиждень охорони праці

З 23 по 28 квітня  пройшов тиждень  охорони праці. Була проведена тематична зустріч трудового колективу закладу на тему «Нешкідливі та безпечні умови прац  і – запорука здоровя працівника».Проведено бесіди та тренінгиз учнями та вихованцями закладу про забезпечення реалізації конституційних прав громадян на належні, здорові та безпечні умови праці; відкриті уроки для школярів «28 квітня – Всесвітній день охорони праці».

Військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура")

28 квітня учні нашого закладу взяли активну участь у проведенні гри "Джура". В результаті запеклих змагань команда виступила достойно і здобула

3 командне місце отримавши 5 грамот. Активну участь прийняли учні 10 та 8 класів.

"Дзвони Чорнобиля нагадують..."

26 квітня вчителем української мови та літератури Палієнко Г.В. проведено лінійку "Гірчить Чорнобиль крізь роки". Вчителька розповіла про найстрашнішу катастрофу ХХ століття - аварію на Чорнобильській АЕС, згадала жертв цієї трагедії, які затулили собою не тільки станцію, але й Європу. Всіх загиблих було вшановано хвилиною мовчання, а також є присутні переглянули презентацію "Дзвони Чорнобиля нагадують..."