Прес-конференція у 4 класі

У 4 класі відбулась прес-конференція ''Такі різні материки''. Кореспонденти інформували про життя на інших материках, а юні мандрівники презентували свою пошукову роботу у вигляді лепбуків.

Урок позакласного читання в 4 класі

"Театр - це диво, там оживає казка, а з нею весь щасливий світ добра". В цікавій формі був проведений урок позакласного читання у 4 класі. Діти-актори у різних жанрах проявили себе і отримали не тільки задоволення, а й смаколики.

Методичне об"єднання суспільно-гуманітарного циклу

11 грудня вчителем української мови Тушевською В.Г. було проведено відкритий урок у 8 класі для вчителів суспільно-гуманітарного циклу "Василь Голобородько .З дитинства :дощ".

Урок-тренінг у 4 класі

Класоводом 4 класу Полонською Т.В. був проведений урок-тренінг приурочений річниці прийняття Загальної декларації прав людини,на якому учні обговорювали нестандартні ситуації . В майбутньому вони кофлікти будуть вирішувати лише словом,а не війною.

Міжнародний день прав людини

До міжнародного дня прав людини Загарією Я.В. учителем правознавства у 8 класі був проведений урок на тему "Знай і поважай свої права"

Методичне об"єднання суспільно-гуманітарного циклу

7 грудня відбулося методичне об"єднання суспільно-гуманітарного циклу. Вчитель англійської мови Каналюк А.В. провела урок у 3 класі на тему "Дні тижня".